Шановні жителі Рокитнівщини!

Ось і завершується 2018 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Дозвольте мені особисто та від імені депутатського корпусу Рокитнівської районної ради VIІ скликання привітати Вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного.  Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та  достатком Ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Вірю, що 2019 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку району, області, нашої України. Для досягнення цієї мети  лише злагоджені дії депутатського корпусу районної ради у співпраці з районною державною адміністрацією та сільськими радами та новоствореною об’єднаною територіальною громадою дадуть змогу покращити наповнення районного та місцевих бюджетів, забезпечити працюючим належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам – захищену старість, а нашим дітям – щасливе майбутнє.

Веселих свят! Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення!

З повагою голова районної ради                  Анатолій Кінчур

novuj-rik-1.jpg

Червень 2019

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.