Відбулась двадцять дев’ята сесія районної ради

Сьогодні, 4 грудня 2018 року, відбулась двадцять дев’ята сесія районної ради сьомого скликання.

Сесія пройшла згідно затвердженого порядку денного. Зокрема, за рішеннями районної ради буде укладено контракти з переможцями конкурсів  на заміщення вакантних посад директорів шкіл району: Корінь Іриною Миколаївною, Аксьоновою Світланою Андріївною, Кузьмичем Олександром Івановичем та Полюховичем Віктором Івановичем.  З матеріалами сесії можна буде ознайомитись на веб-сайті районної ради www.rokitne-rada.rv.ua.

По закінченню сесії розпочався святковий концерт, присвячений Дню місцевого самоврядування, який підготували працівниками районного будинку культури. Голова районної ради Анатолій Кінчур звернувся до усіх присутніх з вітальними словами та нагородив Почесними грамотами та пам’ятними знаками Рівненської обласної ради :

• Бричку Юрія Миколайовича – депутата Рокитнівської районної ради – за значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Рівненщини, плідну депутатську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування;
  • Богданець Тетяну Іванівну – секретаря Рокитнівської селищної ради –за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Рівненщини та з нагоди Дня місцевого самоврядування;
  • Ярощук Валентину Володимирівну – головного спеціаліста з питань діловодства, роботи зі зверненнями та заявами громадян Рокитнівської районної ради – за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Рівненщини та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Почесними грамотами Рокитнівської районної ради:

• Аксьонова Віктора Івановича – голову Томашгородської селищної ради – за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування;
  • Крупенка Олександра Миколайовича – депутата Рокитнівської районної ради – за вагомий особистий внесок у вдосконалення діяльності органів місцевого самоврядування, активну депутатську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування;
  • Костюкевича Віктора Григоровича – секретаря Вежицької сільської ради – за багаторічну працю в органах місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування;
  • Корнійчук Світлану Олексіївну – секретаря Кисорицької сільської ради – за сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня місцевого самоврядування;
  • Федорович Тамару Степанівну – касира, секретар-друкарку Сновидовицької сільської ради – за відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, професіоналізм, ініціативність, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування;
  • Довгаль Інну Павлівну – заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Борівської сільської ради – за високий професіоналізм, відданість справі, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Також Анатолій Андрійович вручив Грамоту військової частини А2393 Стрільцю Сергію Леонідовичу за активну громадську позицію та вагомий внесок у волонтерську діяльність щодо надання допомоги військовослужбовцям тактичної групи «Таврія».

До всіх присутніх з вітаннями звернувся і голова райдержадміністрації Микола Кушнір та вручив грамоти працівникам органів місцевого самоврядування району.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих працівників органів місцевого самоврядування, які відійшли у вічність.

Святкові концертні номери подарували всім гарний настрій.

DSCN2922000.jpg

Грудень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.