24 листопада 2018 року – День пам’яті Голодоморів

Тема історичної пам’яті із кривавими сторінками надзвичайно болюча для усіх нас.  Сьогодні, напередодні скорботного дня, відбулося вшанування пам’яті жертв голодоморів.

Участь у мітингу взяли: заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупенко, керуючий справами районної ради Анатолій Герасимчук, заступник голови селищної ради Валентина Довгаль, о.Борис, о.Андрій, працівники районної ради, райдержадміністрації, селищної ради, представники організацій, установ та громадськість району. Настоятель Свято-Троїцького собору о.Борис провів поминальну службу. Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду. Під час мітингу відбулося покладання квітів до пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій.

DSCN28840.jpg

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.