25 років Рокитнівській школі №3

26 жовтня ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» відсвяткувала свій 25-річний ювілей. На свято завітали перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Берташ, керуючий справами районної ради Анатолій Герасимчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Кузьмич. Кожен з гостей мав можливість привітати вчителів, ветеранів педагогічної праці, випускників різних років, учнів, батьків та всіх присутніх. Стоячи в залі вшанували пам'ять тих учителів, які вже відійшли у вічність.

Анатолій Герасимчук передав вітальні слова від голови райради Анатолія Кінчура та подарунок – баскетбольні м’ячі, подякував  колективу школи за щоденну копітку працю.

Урочисто, але по-домашньому тепло відсвяткували день народження рідної школи. Велику святкову програму до ювілею підготували і сьогоднішні учні, і вчителі, і випускники школи.

IMG_20181026_16111800.jpg

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.