Порядок денний двадцять п’ятої сесії районної ради, зі змінами від 05.07.2018!!!

двадцять п’ятої сесії районної ради
(сьоме скликання)

12 липня 2018 року

1. Про розгляд депутатських запитів.
Доповідає: Пахнюк С.М. - заступник голови Рокитнівської районної ради.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 07.11.2014 №413 «Про передачу частини приміщення, розташованого за адресою: вул. 1-го Травня, 26 а на баланс Рокитнівської ЦРЛ».
Доповідає: Костюк О.І. – головний лікар Рокитнівської ЦРЛ.
3. Звіт головного лікаря КНП «Рокитнівський районний центр ПМСД» Рокитнівської районної ради.
Доповідає: Михайлишин Р.В. - головний лікар КНП «Рокитнівський районний центр ПМСД» Рокитнівської районної ради.
4. Про Районну цільову програму «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки.
Доповідає: Кузьмич М.М. – начальник відділу освіти Рокитнівської РДА.
5. Про передачу в оренду майна.
Доповідає: Кузьмич М.М. – начальник відділу освіти Рокитнівської РДА.
6. Про зміни до районної програми виконання мобілізаційних заходів (завдань) та їх фінансування на 2015-2018 роки.
Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.
7. Про затвердження Статуту Комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради.
Доповідає: Кузьмич М.М. – начальник відділу освіти Рокитнівської РДА.
8. Про Програму створення геоінформаційної системи ведення містобудівного кадастру та містобудівного моніторингу Рокитнівського району на 2018–2022 роки.
Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.
9. Про Програму зайнятості населення Рокитнівського району на 2018-2020 роки.
Доповідає: Киркова М.А. – начальник управління соціального захисту населення Рокитнівської РДА.
10. Про план заходів на 2018 рік з реалізації у Рокитнівському районі Стратегії подолання бідності.
11. Про виключення із списку присяжних Рокитнівського районного суду Рівненської області.
Доповідає: Пахнюк С.М. – заступник голови Рокитнівської районної ради.
12. Про затвердження Положення про конкурсний відбір директора та педагогічних працівників комунальної установи "Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр" Рокитнівської районної ради та обрання представників районної ради до відповідної конкурсної комісії
Доповідає: Пахнюк С.М. – заступник голови Рокитнівської районної ради.
13. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рокитнівського району та обрання представників районної ради до відповідної конкурсної комісії
Доповідає: Пахнюк С.М. – заступник голови Рокитнівської районної ради.
14. Про заходи щодо забезпечення проведення конкурсу на посаду головного лікаря Рокитнівської ЦРЛ.
Доповідає: Пахнюк С.М. – заступник голови Рокитнівської районної ради.
15. Про співфінансування об’єктів спроможної мережі надання первинної медичної допомоги Рокитнівського району.
Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.
16. Про затвердження проекту землеустрою Масевицької сільської ради .
Доповідає: Новоселецький М.І. – начальник відділу у Рокитнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.
17. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
Доповідає: Кушнір С.М. – начальник фінансового управління Рокитнівської РДА.
18. Різне.

Липень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.