1 червня – Міжнародний день захисту дітей

У перший день літа відзначається  Міжнародний день  захисту дітей – прекрасне  свято радості та надії. Саме в дітях ми хочемо  бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Влітку все навколо розпускається, квітне і буквально дихає життям. Сонце зігріває своїм теплом, а легке літнє повітря дарує задоволення і наповнює нас силою природи. Саме такі відчуття викликають у нас, дорослих, діти. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя…

Дякую батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам, громадським активістам і волонтерам за щедрість сердець, за щоденну натхненну працю, за любов і турботу про маленьких та юних жителів Рокитнівщини.

Бажаю усім здоров’я, щастя, миру, добра і Божого благословення в усіх починаннях.

З повагою, голова районної ради                               Анатолій Кінчур

dity.w695.jpg