День вишиванки

У третій четвер травня українці всього світу святкують День вишиванки. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що маже статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.

Цього року Рокитнівщина підтримала всеукраїнський флешмоб з нагоди святкування Дня вишиванки. Сьогодні, 17 травня 2018 року,  працівники районної ради на чолі з головою – Анатолієм Кінчуром – також не залишилися байдужими до свята і взяли участь у масштабній акції. Для участі у ньому було достатньо лише вдягнути вишиванку. Усі присутні вибудували на площі, що знаходиться перед приміщенням Рокитнівської районної ради, символічний напис «Я люблю вишиванку».

Учасники акції відзначили, що це не просто свято, а вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості.

IMG_20180517_12220500.jpg