Відбулись урочистості до Дня матері

Відповідно до Указу Президента України в другу неділю травня ми відзначаємо День Матері.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й добробуту суспільства.

Сьогодні, 10 травня 2018 року, відбувся святковий концерт, приурочений Дню Матері в Україні. З вітальними словами та словами вдячності до всіх жінок-матерів звернулися Василь Яніцький – народний депутат України, Микола Кушнір – голова Рокитнівської РДА, Світлана Пахнюк – заступник голови Рокитнівської районної ради, Валентина Довгаль – заступник голови Рокитнівської селищної ради.

Почесною грамотою Рокитнівської районної ради, квітами та грошовою винагородою Світлана Михайлівна привітала Колодич Ганну Ігнатівну – жительку с. Познань, Хомич Ольгу Михайлівну – жительку с. Борове та Свиридович Ганну Григорівну – жительку с. Старе Село. Після привітань керівників району свято продовжилося виступами аматорських колективів.

DSCN229000000000000.jpg

IMG_20180510_1449530000000000000000.jpg