Святкова хода до Меморіалу Слави

Сьогодні, 9 травня, працівники Рокитнівської районної ради на чолі із заступником голови районної ради Світланою Пахнюк, взяли участь у святковій ході до Меморіалу Слави, присвяченій Дню пам’яті та примирення і 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Під час ходи відбулося покладання квітів до Стелли Героям Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО, пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам Рокитнівщини» та Меморіалу Слави.

Під час мітингу вшанували всіх нині живих – тих, хто проніс крізь лихоліття війни любов до Батьківщини та бажання бачити її заможною і квітучою. Загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

Після мітингу Світлана Пахнюк особисто привітала ветеранів та подякувала їм за вагомий внесок у майбутнє нашої України. Наприкінці заходу керівництво та ветерани Другої світової війни сфотографувалися на згадку.

IMG_20180509_115702_HDR111.jpg