26 квітня в Україні згадують про події, які відбулися 32 роки тому – День Чорнобильської катастрофи.

Аби вшанувати тих, хто трагічно загинув на Чорнобильській АЕС, цього дня у нашому селищі біля пам’ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбувся пам’ятний захід, який пройшов за участю учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській, першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа, керуючого справами райради Анатолія Герасимчука, в.о. голови селищної ради Тетяни Богданець, працівників даних установ, громадськості району та учнівської молоді. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя. По загиблим героям-чорнобильцям відслужили панахиду.

Наприкінці мітингу до пам’ятника були покладені живі квіти.

IMG_20180426_1205370000.jpg