З днем народження, Вікторе Івановичу!

Кириловцю Віктору Івановичу — енергійній, добрій, чуйній і великодушній людині — від імені районної ради і всього депутатського корпусу наші щирі поздоровлення з Днем народження і найкращі побажання! Хай у Вас буде дуже багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай ваша хата буде наповнена сміхом, приязню і добром! Хай буде багато друзів у вашій оселі, поряд здорові і щасливі рідні і близькі, а в серці живе радість і натхнення! Мудрість і терпіння хай допомагають долати життєві перешкоди, хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

Хай кожен день повниться гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

З повагою                                                                 Анатолій Кінчур

z dnem.jpg