Порядок денний двадцять третьої сесії районної ради

двадцять третьої сесії районної ради

(сьоме скликання)

11 квітня 2018 року

1. Про депутатський депутатів фракцій ВО «Батьківщина» та «Українського об’єднання патріотів - УКРОП» щодо оголошеного відділом освіти Рокитнівської РДА тендеру на закупівлю деревинної тріски.

Доповідає: Пахнюк С.М. - заступник голови Рокитнівської районної ради.

2. Про депутатський депутатів фракцій ВО «Батьківщина» та «Українського об’єднання патріотів - УКРОП» щодо харчування учнів закладів загальної середньої освіти.

Доповідає: Пахнюк С.М. - заступник голови Рокитнівської районної ради.

3. Про депутатський запит депутатів районної ради Герасимчука А.А. та Сидорович О.М. щодо аварійної ситуації на розі вул. Незалежності та вул. Варшавської в смт. Рокитне.

Доповідає: Пахнюк С.М. - заступник голови Рокитнівської районної ради.

4. Про створення комунальної установи «Березівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради.

Доповідає: Кузьмич М.М. – начальник відділу освіти Рокитнівської РДА.

5. Про створення комунальної установи «Рокитнівський інклюзивно-ресурсний центр» Рокитнівської районної ради.

Доповідає: Кузьмич М.М. – начальник відділу освіти Рокитнівської РДА.

6. Про управління закладами освіти Рокитнівської районної ради.

Доповідає: Пахнюк С.М. - заступник голови Рокитнівської районної ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки, площею 27,4869 га, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах на території Сновидовицької сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.

Доповідає:  Новоселецький М.І. – начальник відділу у Рокитнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки, площею 12,0170 га, яка передається в оренду строком на 7 років шляхом продажу права оренди на земельних торгах на території Сновидовицької сільської ради Рокитнівського району Рівненської області.

9. Про затвердження програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Рокитнівського району на 2018 рік.

Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.

10. Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Рокитнівському районі на 2018-2020 роки.

Доповідає: Крупенко О.М. - заступник голови Рокитнівської РДА.

11. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Кушнір С.М. – начальник фінансового управління Рокитнівської РДА.

12. Про затвердження Положення про комісію з питань надання допомоги громадянам згідно програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення.

Доповідає: Пахнюк С.М. - заступник голови Рокитнівської районної ради.

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 07.11.2014 №413 «про передачу частини приміщення, розташованого за адресою: вул. 1-го Травня26а на баланс Рокитнівської ЦРЛ.

Доповідає: Пахнюк С.М. - заступник голови Рокитнівської районної ради.

14. Про надання дозволу Рокитнівській центральній районній лікарні на списання палива по фактичному використанню щодо спеціалізованого легкового автомобіля медичної допомоги «B CITROEN JUMPER».

Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.

Співдоповідач: Костюк О.І. – головний лікар Рокитнівської ЦРЛ.

15. Про надання дозволу Рокитнівській центральній районній лікарні на переведення пологового відділення у приміщення акушерсько-гінекологічного (пологове №1, гінекологічне) відділення новозбудованого терапевтичного корпусу Рокитнівської ЦРЛ.

Доповідає: Берташ О.С. – перший заступник голови Рокитнівської РДА.

Співдоповідач: Костюк О.І. – головний лікар Рокитнівської ЦРЛ.

16. Різне.

Грудень 2018

Авторські права 2016-2018, © Рокитнiвська районна рада. Усі права захищені.