З Воскресінням Христовим!

Шановні рокитнівчани та гості нашого краю!

Від імені Рокитнівської районної ради, та від мене особисто прийміть найсердечніші вітання з нагоди найвеличнішого свята християнського світу – Христового Воскресіння.
Це величне свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань відчуваємо його захист та підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.
Тож нехай зі світлою Пасхою Господньою здійсняться усі ваші прагнення та сподівання, а оселі наповняться святковим настроєм, добробутом, родинним затишком, теплом спілкування.
Бажаю, щоб ніколи не залишало вас і ваших рідних Боже благословіння, Господня ласка зігрівала, обдаровувала міцним здоров’ям, добром і благополуччям!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою голова районної ради Анатолій Кінчур

29792742_601466316855031_8601860620964331520_n.jpg