Обдарування 2016

В нашому районі живуть талановиті діти, і в цей літній день всі зібрались на свято вшанування переможців районних та обласних олімпіад, фестивалів-конкурсів, науково-дослідницьких робіт учнівської молоді та успішних спортсменів навчальних закладів району.

Серед запрошених на свято були: Кушнір Микола Захарович, голова Рокитнівської районної державної адміністрації; Кінчур Анатолій Андрійович, заступник голови Рокитнівської районної ради; Охремчук Віктор Павлович, Петрук Анатолій Васильович, Редько Валерій Ярославович, депутати обласної ради.

Іменною премією «Інтелект» 2016 року відзначалися: Вівчар Вікторія, учениця Рокитнівської гімназії; Ковальчук Анна, учениця Рокитнівської гімназії; Лопуга Владислав, учень Рокитнівської гімназії.

За результативну роботу з обдарованою молоддю нагородили: - Рокитнівський НВК «Школа І ступеня гімназія»; - Осницьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів ї; Тимощук Світлану, ученицю Рокитнівської гімназії; Хоменюк Ірина, ученицю Осницької школи.

Заступник голови Рокитнівської районної ради Кінчур Анатолій Андрійович вручив нагороди переможцям конкурсів, змагань, турнірів. Нагороди отримали: - Троханенко Любомир, учень Рокитнівської гімназії за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу ім. П. Яцика, грамотою від відділу освіти нагородили - вчителя Полторацьку Людмилу Анатоліївну.

Премією Рокитнівської районної ради нагороджені: Лук’янчук Катерина – учениця Карпилівської ЗОШ І – ІІІ ст.; Боровець Микола – учень Рокитнівської НВК «Школа               Іст.– гімназія» та Борисовець Людмила - учениця ЗОШ І – ІІІ ст. № 3.

«Найкращий заклад року по роботі з обдарованими дітьми» 2016 року спеціальною відзнакою та дипломом нагородили: - Рокитнівький НВК «Школа І ступеня - гімназія», Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» та Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3.

Також на святі були і інші переможні номінації та переможці.

Ведучі свята вчителям та батькам висловили подяку за їх працю, що готують молоде покоління до самостійного життя, до нових перемог та звершень.

Наша сторінка у Facebook:

Листопад 2017